Ana Sayfa   |   English
Aloha Group bünyesindeki şirketlerimiz, 1983 yılından bu yana inşaat, turizm, yatırım ve işletme konularında faaliyetlerine devam etmektedir.

Grubumuz, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1983 yılında başladıktan sonra, Antalya/Alanya'da Club Turkuaz-Titan Hotel ve Aloha Otel, İzmir/Doğanbey'de Amarente Hotel, İzmir/Seferihisar'da Club İzmiralda, Muğla/Bodrum'da Baytur Otel inşaatlarını bitirerek turizm sektörüne girmiştir. Turizm sektörüne ait inşaat işleri devam ederken, T.C. Turizm Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Yap - İşlet - Devret sisteminin, 1986 yılındaki ilk arazi tahsisi için yapılan ihalesini grubumuz kazanmış ve İzmir/Gümüldür'de Club Aloha Tatil Köyü yatırımı tamamlanarak işletmeye açılmıştır.

Turizm tesislerine ait inşaatlarla birlikte, Çıracı Konutları ve Özlem Tatil Sitesi gibi konut inşaatlarını tamamlayan, Aloha Evleri ve Aloha Residence projelerini Ankara'ya kazandıran grubumuzun, turizm sektöründe faaliyet gösteren seyahat acentalarına T.C. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından "A" grubu lisansı ile işletme belgeleri verilmiş, ayrıca merkezi Kanada'da bulunan Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği tarafından da IATA belgesi tahsis edilmiştir.

Yurtdışında da ortaklıkları olan grubumuz, yurtiçindeki şubeleri ve sahip olduğu tesislerle; işletmecilik, incoming, outgoing, ingoing, rent a car ve charter konularına kadar her türlü turistik faaliyetler için "A" grubu lisansı ile faaliyetlerine ve tur operatörlüğüne devam etmektedir.

Grubumuz, Türkiye'ye en çok döviz getiren kuruluşlar arasında yıllardır yer almaktadır ve resmi makamlarca çok sayıda plaketle ödüllendirilmiştir.