Ana Sayfa   |   English
Eğitim;

Ülkemizin gelişerek toplumsal refaha ulaşabilmesi için eğitim ve kültür seviyesinin yükseltilmesine küçük de olsa katkıda bulunmak adına 15 yıldan bu yana, her yıl yönetim kurulumuzun öngördüğü sayı kadar ihtiyacı olan ve başarılı olduğunu kanıtlayan üniversite öğrencilerine burs verilmektedir.


Çevre;

Doğal varlıkların ve çevre sağlının korunarak, topluma doğa sevgisinin aşılanması grubumuz için büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla;

• 2007 yılında; Mulkiyeti grubumuza ait Ankara, Çankaya Büyükesat Vadisi Mercan sokakta, 3.840 m² büyüklüğündeki 27386 ada 14 numaralı parsel tarafımızca ağaçlandırıldıktan sonra Park ve Koruluk Alan olarak Kamu'ya hibe edilmiştir.

• 2008-2009 yıllarında; Ankara, Çankaya Büyükesat Vadisi'ndeki Park ve Rekreasyon alanlarına, 10.200 adet karaçam, 3000 adet çeşitli ağaç ve 25.000 kök bitki dikilmiş olup bakımı halen devam etmektedir.


İnsan;

Ülkemizin sağlık sektöründeki imkanlarını arttırarak hem insan sağlığına verdiğimiz önemi vurgulamak hem de Ankara'yı sağlık turizmi açısından çekici hale getirmek için;

• Ankara şehir merkezinde, grubumuza ait olan bir arsada 200 yataklı tam teşekküllü bir hastane projesi için çalışmalar devam etmektedir.

• Ankara şehir merkezinde, bir Geriatri Merkezi ile birlikte 400 suit'den oluşacak "Aloha Second Life" projesi ile mükemmel bir yaşam merkezi planlanmaktadır.