Ana Sayfa   |   English
Yılların vermiş olduğu deneyimlerle yoğrulmuş Aloha Group bünyesindeki, Aloha Turistik Hizmetler A.Ş. profesyonel kadrolara sahiptir ve yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır.

İzmiralda-Amarente otellerinin, Club Aloha Tatil Köyü ve Aloha Otel işletmelerini yıllarca başarıyla yürütmüş olan Aloha Turistik Hizmetler A.Ş., kendi kadrosundan oluşturduğu bir ekiple, özgün konut siteleri ve ticaret merkezlerinin işletilmesi faaliyetlerine devam etmektedir.

Aloha Evleri'nin de işletmesini üstlenen şirketmimiz, site sakinlerine her anlamda ilklerle dolu, yepyeni ve kaliteli bir yaşam standardı sunmaktadır. Heyecan verici fikirlerin uygulamaya geçirilmesiyle, konusunda aranan ve tercih edilen bir işletme şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Doğru projelendirilmiş özgün konut sitelerinin, site sakinlerine ekstra harcamalar çıkarılmadan, bir otel gibi işletilmesi fikrini Türkiye'de uygulamaya başlayan ilk kuruluşlardandır. Şirketmiz otel ve konut projelerinin başlangıç safhalarından itibaren, sistemin, her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde, maksimum verim ve minimum maliyetlerle çözümlendirilerek, doğru projelendirilmesi hususunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

 
Aloha Turistik Hizmetler A.Ş.