Ana Sayfa   |   English
Aloha Group, turizm sektöründe 31 yıllık tecrübesi ile yıllardır en çok döviz getiren kuruluşlar arasında yer almaktadır.
Aloha Group bünyesinde faaliyet gösteren Aloha Seyahat Acentası, A.G.T. Seyahat Acentası, Osmanlı Seyahat Acentası ve yurt dışındaki ortaklarımız Aloha Touristik GmbH, Anadol Reisen GmbH., Record Travel A.G. ile turizm sektöründe Türkiye'ye yıllardır en çok döviz getiren kuruluşlar arasında yer almaktadır ve resmi makamlarca çok sayıda plaket ile ödüllendirilmiştir.Aloha Seyahat Acentası
Aloha Seyahat Acentası, T.C. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından 16.12.1987 tarihinde verilen 1580 numaralı A Grubu İşletme Belgesine sahiptir.

Her yıl Türkiye’ye en çok döviz getiren kuruluşlar arasında bulunan ALOHA Seyahat Acentası, her türlü turistik hizmetin yanı sıra, yurtdışındaki ortaklıklarımız ile koordinasyonlu olarak Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da handling hizmeti veren bir incoming acentasıdır.
A.G.T. Seyahat Acentası
A.G.T. Seyahat Acentası, T.C. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından 18.04.1990 tarihinde verilen 1884 numaralı A Grubu İşletme Belgesine sahiptir.

Her yıl Türkiye’ye en çok döviz getiren kuruluşlar arasında bulunan A.G.T. Seyahat Acentası, her türlü turistik hizmetin yanı sıra, ALOHA Group bünyesinde bulunmayan yurtdışı yabancı kuruluşlara, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da handling hizmeti veren bir incoming acentasıdır.
Osmanlı Seyahat Acentası
Osmanlı Seyahat Acentası, T.C. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından 30.12.1992 tarihinde verilen 2321 numaralı A Grubu İşletme Belgesine sahiptir.

Her yıl Türkiye'ye en çok döviz getiren kuruluşlar arasında bulunan Osmanlı Seyahat Acentası, her türlü turistik hizmetin yanısıra, Aloha Group bünyesinde bulunmayan yurtdışındaki Türk kuruluşlara, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'da handling hizmeti veren bir incoming acentasıdır. Osmanlı Seyahat Acentası, Aloha Group bünyesindeki seyahat acentaları tarafından Türkiye'ye getirilen yüksek miktarlardaki dövizlerden dolayı teşvik edilmek üzere; T.C. Turizm Bakanlığı, TÜRSAB ve T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tahsis edilen hac organizasyonu yapma yetkisine sahiptir. 18 yıldır binlerce insana hac organizasyonu hizmetini başarıyla vermiş olduğundan, Osmanlı Seyahat Acentası resmi makamlarca çok sayıda plaket ve teşekkür belgesi ile ödüllendirilmiştir.
Turizm - Yurtdışı İştiraklerimiz   Reklam ve Tanıtım - Yurtdışı İştiraklerimiz
Aloha Touristik GmbH. / Almanya   Primacom Ltd. / Fransa
Anadol Reisen GmbH. / Almanya   Media Large Int. A.G. / Rusya
Record Travel A.G. / Kırgızistan