Ana Sayfa   |   English
Aloha Group yeni yatırımlara imza atmaya hazırlanıyor...

Bugüne kadar oldukça özgün projeler gerçekleştirmiş olan Aloha Group, Ankara kent merkezinde, bir "hayal köyü" olarak hazırlanan Aloha Evleri ve Aloha Residence projelerini tamamlamış, "Şehirde bahçe kokusu" özleyenler ve "yaşam kalitesine önem verenler" için tasarlanmış olan yenilikçi bir yapıya sahip Aloha Evleri konsepti ile şimdiye kadar bilinen site yaşamı ve lüks kavramlarını kökünden değiştirmiştir.

Aloha Group yatırımları arasında bulunan, Ankara şehir merkezinde, 200 yataklı tam teşekküllü lüks bir hastane projesi için çalışmalar devam etmektedir. Proje, sağlık sektöründe herkesin güvenini kazanmış büyük bir kuruluşun ortaklığıyla en kısa zamanda hayata geçirilecek şekilde planlanmaktadır.

Ankara şehir merkezinde, 400 suit’den oluşacak “Aloha Second Life” projesi ile mükemmel bir yaşam merkezi planlanmaktadır.

Ankara şehir merkezinde, bir Büyükelçilik için çok özel planlanmış bir Residence projesi tamamlanmış ve inşaat çalışmalarına başlanmıştır.

Aloha Group, Avrupa merkezli dünyaca ünlü bir "steakhouse" zinciri ile "franchise" anlaşması için görüşmelerini tamamlamış ve öncelikli olarak İstanbul, Ankara ve İzmir'de eşzamanlı başlayacak bir restoran zinciri çalışmaları devam etmektedir.